Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Fra Iladalen 1950

Gouache
Lysmål: 37x58,5
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 50

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 8 000