Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Heramb, Thore (1916-2014)
Fra Iladalen 1950

Gouache
Lysmål: 37x58,5
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 50

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 000