Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Corneille, G. (1922-2010)
Oppstilling med vase 1957

Akvarell på papir
Arket: 25,5x20,5
Signert og datert nede t.h.: Corneille 57

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 4 000