Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Corneille, G.(1922-2010)
Oppstilling med vase 1957

Akvarell på papir
Arket: 25,5x20,5
Signert og datert nede t.h.: Corneille 57

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 4 000