Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Pierre, Alechinsky (1927-)
Nez à nez 1978

Litografi, lysmål
32x49 Motivet: 29x47,5
Signert og datert nede t.h.: Alechinsky 1978

Nummerert nede t.v.: 76/100
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering