Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Rian, Johs. (1891-1981)
Telefondamen 1953

Akvarell på papir
Arket: 21x29
Signert, påtegnet med tittel og datert nede t.v.: J Rian Telefondamen 1953

Arket antagelig fra en blokk, har avrundede hjørner, slik Rian har brukt arket oppe og nede t.h.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000