Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Kontrapunkt 1976

Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 76

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Påtegnet med annen tittel på samme sted: "Komposisjon".

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 500 000