Katalog
Høstens Utvalgte, del 1

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Siste innleveringsdag Høstens Utvalgte del 2: tirsdag 9. november

Rian, Johs. (1891-1981)
Kontrapunkt 1976

Olje på lerret
101x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 76

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Påtegnet med annen tittel på sammen sted: "Komposisjon".

Kommer for salg onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000