Katalog
Høstens Utvalgte, del 1

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Siste innleveringsdag Høstens Utvalgte del 2: tirsdag 9. november

Bergman, Anna-Eva (1909-1987)
No 52-1966 Vidde

Tempera og metallfolie på papir
Arket: 49,5x64,3
Signert og datert nede t.h.: AEB 1966

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen.

Kommer for salg onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000