Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
No 52-1966 Vidde

Tempera og metallfolie på papir
Arket: 49,5x64,3
Signert og datert nede t.h.: AEB 1966

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 380 000