Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
No 52-1966 Vidde
Tempera og metallfolie på papir
Arket: 49,5x64,3
Signert og datert nede t.h.: AEB 1966
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 380 000