Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Sitter, Inger (1929-2015)
Grå komposisjon

Olje på lerret
65x54
Signert nede t.h.: Sitter

Signert og påtegnet på baksiden av lerretet: ISM 327 Inger Sitter

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000