Sitter, Inger(1929-2015)
Grå komposisjon
Olje på lerret
65x54
Signert nede t.h.: Sitter
Signert og påtegnet på baksiden av lerretet: ISM 327 Inger Sitter
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 36 000
Olje på lerret
65x54
Signert nede t.h.: Sitter
Vurdering