Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Grå komposisjon

Olje på lerret
65x54
Signert nede t.h.: Sitter

Signert og påtegnet på baksiden av lerretet: ISM 327 Inger Sitter

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 36 000