Katalog
Høstens Utvalgte, del 1

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Siste innleveringsdag Høstens Utvalgte del 2: tirsdag 9. november

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fiskeværet Reine i Lofoten i midnattsol

Olje på lerret
132x224
Signert nede t.v.: A Normann

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Normann

Kommer for salg onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000