Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fiskeværet Reine i Lofoten i midnattsol
Olje på lerret
132x224
Signert nede t.v.: A Normann
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Normann
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 240 000