Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fiskeværet Reine i Lofoten i midnattsol

Olje på lerret
132x224
Signert nede t.v.: A Normann

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Normann

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 240 000