Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fiskeværet Reine i Lofoten i midnattsol

Olje på lerret
132x224
Signert nede t.v.: A Normann

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Normann

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 240 000