Innlevering pågår
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

MUNCH (Det nye Munchmuseet)

Visning i våre lokaler, forhåndsvisning utenbys og utenlands

Munch, Edvard (1863-1944)
Fiolinkonserten

Litografi trykket i svart på tynt hvitt japanpapir
Arket: 678-684x728-731 mm Motivet: 480x560 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1903
Woll 243.

PROVENIENS:

Kjell Nupen

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00