Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Sjalusi II

Litografi trykket i svart på tynt hvitt japanpapir
Arket: 655x955-970 mm Motivet: 460x567 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Woll 69.

PROVENIENS:

Kunstneren Kjell Nupen.

Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 1 500 000–2 000 000 USD 167 300–223 000 EUR 149 000–198 700