Innlevering pågår
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

MUNCH (Det nye Munchmuseet)

Visning i våre lokaler, forhåndsvisning utenbys og utenlands

Munch, Edvard (1863-1944)
Sjalusi II

Litografi trykket i svart på tynt hvitt japanpapir
Arket: 655x955-970 mm Motivet: 460x567 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Woll 69.

PROVENIENS:

Kjell Nupen

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00