Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Arv

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt riflet papir
Arket: 564x447 mm Motivet: 442x315 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1916 (?)
Woll 603.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000 USD 22 300–33 500 EUR 19 900–29 800