Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Historien

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 511-514x865-867 mm Motivet: 420x790 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1914
Woll 486 II.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 250 000–350 000 USD 27 900–39 000 EUR 24 800–34 800