Innlevering pågår
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

MUNCH (Det nye Munchmuseet)

Visning i våre lokaler, forhåndsvisning utenbys og utenlands

Munch, Edvard (1863-1944)
Løsrivelse II

Fargelitografi trykket i blått på middels tynt
Arket: 543x767 mm Motivet: 410x645 mm
gulhvitt papir med håndkolorering i gult Signert med dedikasjon med blyant nede t.h.: Til Holst Halvorsen vennligst Edv. Munch.

Påtegnet av kunstneren med blyant nede t.h.: Lashaly. Påtegnet med penn nede t.v.: Fått av Edv. Munch 13/7 1941 Farvelagt av ham selv Harald Holst Halvorsen.
1896
Woll 78.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00