Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Gammel fisker 1897

Tresnitt trykket i svart på tynt japanpapir, med håndkolorering i gult, blått og rødt
Arket: 507-510x365-380 mm Motivet: 440x352 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: E Munch 97.

1897
Woll 116.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000 USD 44 600–66 900 EUR 39 700–59 600