Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinneakt med grønt klede
Olje på lerret
56x45
Signert nede t.v.: J Rian.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 108 000
Olje på lerret
56x45
Signert nede t.v.: J Rian.
Vurdering