Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Blohm, Roy(1922-2008)
Fra en gate

Olje på plate
61x75
Signert nede t.h.: Blohm

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 14 500