Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Blohm, Roy (1922-2008)
Fra en gate

Olje på plate
61x75
Signert nede t.h.: Blohm

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 500