Blohm, Roy(1922-2008)
Fra en gate
Olje på plate
61x75
Signert nede t.h.: Blohm
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 14 500
Olje på plate
61x75
Signert nede t.h.: Blohm
Vurdering