Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
I tanker 1933

Skrapeteknikk på papir, noe oppklebet på papir
60x27
Signert og datert nede t.h.: K. Espolin Johnson. 1933. Årstallet er overskrevet med: KEJ

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–50 000