Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon II 1962
Olje på lerret
145x49
Signert og datert nede t.h.: Tandberg 1962
Påtegnet med tittel på utstillingslapp på baksiden.
NKF Helsinki 1962. kat.nr. 303.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 11 500