Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon II 1962

Olje på lerret
145x49
Signert og datert nede t.h.: Tandberg 1962

Påtegnet med tittel på utstillingslapp på baksiden.

NKF Helsinki 1962. kat.nr. 303.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 11 500