Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Markblomst 1980

Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 220 000