Markblomst 1980
Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 220 000