Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1964

Olje på lerret
50x71
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 64.

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 92 000