Ekeland, Arne(1908-1994)
Bleievask
Olje på lerret
100x100
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden av lerretet: "Arne Ekeland - "Bleievask"."
Kunstnerforbundet, Oslo 1968, kat.nr. 38 med tittel: "Bleievask. 1967.".
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 55 000