Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Ekeland, Arne (1908-1994)
Bleievask

Olje på lerret
100x100
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden av lerretet: "Arne Ekeland - "Bleievask"."

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1968, kat.nr. 38 med tittel: "Bleievask. 1967.".

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 55 000