Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Bleievask

Olje på lerret
100x100
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden av lerretet: "Arne Ekeland - "Bleievask"."

Kunstnerforbundet, Oslo 1968, kat.nr. 38 med tittel: "Bleievask. 1967.".

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 55 000