Ekeland, Arne(1908-1994)
Kvinne og mann
Olje på lerret
120x97
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 105 000
Olje på lerret
120x97
Vurdering