Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Ekeland, Arne (1908-1994)
Kvinne og mann

Olje på lerret
120x97
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 105 000