Wold-Torne, Oluf(1867-1919)
Speil
Bemalt gips
36x39
Usignert
Topp i form av plastisk utformet figur med blomster, druer og rødt hjerte. Speilfolie noe krakelert.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000