Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Wold-Torne, Oluf (1867-1919)
Speil

Bemalt gips
36x39
Usignert

Topp i form av plastisk utformet figur med blomster, druer og rødt hjerte. Speilfolie noe krakelert.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering