Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Wold-Torne, Oluf(1867-1919)
Speil

Bemalt gips
36x39
Usignert

Topp i form av plastisk utformet figur med blomster, druer og rødt hjerte. Speilfolie noe krakelert.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000