Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Merton, Erling (1898-1967)
Oppstilling med frukt

Olje på lerret
34x44
Signert nede t.h.: E. Merton

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering