Merton, Erling(1898-1967)
Oppstilling med frukt
Olje på lerret
34x44
Signert nede t.h.: E. Merton
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
34x44
Signert nede t.h.: E. Merton
Vurdering