Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Merton, Erling(1898-1967)
Oppstilling med frukt

Olje på lerret
34x44
Signert nede t.h.: E. Merton

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000