Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Müller, Morten (1828-1911)
Skogslandskap med gående kone 1889

Olje på lerret
60x84
Signert og nye utydelig datert nede t.v.: Morten Müller. 188?

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000