Müller, Morten(1828-1911)
Skogslandskap med gående kone 1889
Olje på lerret
60x84
Signert og nye utydelig datert nede t.v.: Morten Müller. 188?
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
60x84
Vurdering