Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Skogslandskap med gående kone 1889

Olje på lerret
60x84
Signert og nye utydelig datert nede t.v.: Morten Müller. 188?

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000