Høstens Utvalgte

Auksjon onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Visning del 1: 30. oktober - 7. november. Visning del 2: 13. november - 24. november.

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Aften i Gamle-Hellesund 1912

Olje på lerret
51x67
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen
Datert nede t.h.: 1912.

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Aften i Gamle Hellesund Amaldus Nielsen 1912."

Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 110 000