Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Aften i Gamle-Hellesund 1912
Olje på lerret
51x67
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen
Datert nede t.h.: 1912.
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Aften i Gamle Hellesund Amaldus Nielsen 1912."
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 110 000