Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Bondepike

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 712-715x485 mm Motivet: 560x435 mm
Usignert

1920
Woll 660.

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 300–4 500EUR 3 000–4 000

Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Tilslag NOK 30 000