Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Bondepike

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 712-715x485 mm Motivet: 560x435 mm
Usignert

1920
Woll 660.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 300–4 500 EUR 3 000–4 000