Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Karikatur: Pengesekken og den fattige maler

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt riflet papir
Arket: 373x565 mm Motivet: 230x350 mm
Usignert

1910
Woll 376 B.

Vunnet ved Munch-museets store Munch-lotteri 1983. Avhendelseserklæring på norsk og engelsk fra Oslo Kommunes kunstsamlinger, Munch-museet av 18.4.1983, medfølger.

Vurdering
NOK 30 000USD 3 300EUR 3 000

Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Tilslag NOK 31 000