Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Tiger og bjørn

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 270x507-510 mm Motivet: 240x470 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1908-09
Woll 347. Fra serien Alfa og Omega.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 6 700–8 900 EUR 6 000–7 900