Omega og svinet
Litografi trykket i svart på tykt gråhvitt papir
Arket: 355-357x505-508 mm Motivet: 325x465 mm
Usignert
1908-09
Woll 351. Fra Alfa og Omega serien.
Vurdering
NOK 30 000USD 3 300EUR 3 000
Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Tilslag NOK 54 000