Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00
Omega og svinet

Litografi trykket i svart på tykt gråhvitt papir
Arket: 355-357x505-508 mm Motivet: 325x465 mm
Usignert

1908-09
Woll 351. Fra Alfa og Omega serien.

Vurdering
NOK 30 000USD 3 300EUR 3 000

Auksjonert lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Tilslag NOK 54 000