Katalog
Munch-Auksjonen 2021

Auksjon lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Visning i våre lokaler 4. - 10. desember

Munch, Edvard (1863-1944)
Omega og svinet

Litografi trykket i svart på tykt gråhvitt papir
Arket: 355-357x505-508 mm Motivet: 325x465 mm
Usignert

1908-09
Woll 351. Fra Alfa og Omega serien.

Kommer for salg lørdag 11. desember 2021 kl 15:00

Vurdering
NOK 30 000 USD 3 300 EUR 3 000