Ransve, Bjørn(1944-)
Hode 1972
Litografi
Lysmål: 51x33, Motivet: 48x31
Signert og datert nede på midten: Bjørn Ransve 1972
Påtegnet nede t.h.: Orig. lito
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 700
Litografi
Lysmål: 51x33, Motivet: 48x31
Vurdering