Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Ransve, Bjørn(1944-)
Hode 1972

Litografi
Lysmål: 51x33, Motivet: 48x31
Signert og datert nede på midten: Bjørn Ransve 1972

Påtegnet nede t.h.: Orig. lito

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 700