Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Ransve, Bjørn (1944-)
Hode 1972

Litografi
Lysmål: 51x33, Motivet: 48x31
Signert og datert nede på midten: Bjørn Ransve 1972

Påtegnet nede t.h.: Orig. lito

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 1 700