Kristiansen, Morten M(1948-)
Avholdsfolket planlegger en aksjon 1980
Radering
Arket: 44x31,5 Motivet: 35,5x23,5
Signert og datert nede t.h.: Morten M '80
Påtegnet med tittel nede på midten, samt videre: "mot hjemmebrenning. Vi får håpe det blir en gå sakte aksjon".
Nummerert nede t.v.: 14/50.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 000