Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Kristiansen, Morten M(1948-)
Avholdsfolket planlegger en aksjon 1980

Radering
Arket: 44x31,5 Motivet: 35,5x23,5
Signert og datert nede t.h.: Morten M '80

Påtegnet med tittel nede på midten, samt videre: "mot hjemmebrenning. Vi får håpe det blir en gå sakte aksjon".
Nummerert nede t.v.: 14/50.

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 000