Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Lensende skute 1900

Olje på lerret
30x42
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1900

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 12 000