Haaland, Lauritz(1855-1938)
Lensende skute 1900
Olje på lerret
30x42
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1900
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
30x42
Vurdering