Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fjordlandskap

Olje på lerret
66x110
Signert nede t.h.: A Rasmussen

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 18 000