Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Gratulasjon

Olje på lerret
117x73
Signert oppe t.h.: Arne Ekeland

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet, samt påtegnet med annen tittel: Jubileum.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 180 000–200 000

Tilslag NOK 140 000