Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Surrealistisk landskap med hus

Olje på lerret
105x87
Signert nede t.v.: Arne Ekeland.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–120 000