Ekeland, Arne(1908-1994)
Fallen kriger
Olje på lerret
126x144
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.
Kunstnernes Hus og Bergens Kunstforening 1970, kat.nr. 28.
Vurdering
NOK 280 000–300 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00