Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Fallen kriger

Olje på lerret
126x144
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

Kunstnernes Hus og Bergens Kunstforening 1970, kat.nr. 28.

Vurdering
NOK 280 000–300 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00