Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Fallen kriger

Olje på lerret
126x144
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus og Bergens Kunstforening 1970, kat.nr. 28.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 280 000–300 000