Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Fabrikken

Olje på papir
165x207
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 120 000