Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne med hatt 1969
Akvarell på papir
Lysmål: 22x31
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 52 000
Akvarell på papir
Lysmål: 22x31
Vurdering