Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinnen og døden 1974
Tusj og akvarell på papir
Lysmål: 22,5x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -74
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 13 000
Tusj og akvarell på papir
Lysmål: 22,5x32
Vurdering