Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinnen og døden 1974

Tusj og akvarell på papir
Lysmål: 22,5x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -74

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 13 000