Tveter, Kåre(1922-2012)
Angstnatt ved poetens hus
Olje på lerret
82x100
Signert nede t.h: Kåre Tveter
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 31 000