Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Tveter, Kåre (1922-2012)
Angstnatt ved poetens hus

Olje på lerret
82x100
Signert nede t.h: Kåre Tveter

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 31 000