Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Regnskur 1979

Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb -79

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 500