Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1967

Serigrafi
Arket: 66,5x64, Motivet: 49,5x49,5
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -67

Nummerert nede t.v.: 28/365
Uinnrammet.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 8 000