Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1967

Serigrafi
Arket: 66,5x64, Motivet: 49,5x49,5
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -67

Nummerert nede t.v.: 28/365
Uinnrammet.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 000