Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1968

Serigrafi
Lysmål: 74x59, Motivet: 53x47
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen -68.

Nummerert nede t.v.: 19/47

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 13 500