Ernst, Max(1891-1976)
Litografi
Motivet: 24,5x19,5
Signert nede t.h.: Max Ernst
Nummerert nede t.v.: 45/100
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 5 000
Litografi
Motivet: 24,5x19,5
Signert nede t.h.: Max Ernst
Nummerert nede t.v.: 45/100
Vurdering
NOK 7 000–9 000