Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Ernst, Max(1891-1976)

Litografi
Motivet: 24,5x19,5
Signert nede t.h.: Max Ernst

Nummerert nede t.v.: 45/100

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 5 000