Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Ernst, Max (1891-1976)

Litografi
Motivet: 24,5x19,5
Signert nede t.h.: Max Ernst

Nummerert nede t.v.: 45/100

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 5 000