Picasso, Pablo(1881-1973)
Omfavnelsen
Litografi
Arket: Motivet: 51,5x55
Signert i stenen nede t.v.: -P. Picasso
Signert med blyant nede t.h.: Picasso
Nummerert nede t.v.: 91/125
Lito etter maleriet "L'Etreinte" fra ca. 1900.
Vurdering
Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 48 000