Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Picasso, Pablo (1881-1973)
Omfavnelsen

Litografi
Arket: Motivet: 51,5x55
Signert i stenen nede t.v.: -P. Picasso
Signert med blyant nede t.h.: Picasso

Nummerert nede t.v.: 91/125
Lito etter maleriet "L'Etreinte" fra ca. 1900.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering

Tilslag NOK 48 000