Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Omfavnelsen

Litografi
Arket: Motivet: 51,5x55
Signert i stenen nede t.v.: -P. Picasso
Signert med blyant nede t.h.: Picasso

Nummerert nede t.v.: 91/125
Lito etter maleriet "L'Etreinte" fra ca. 1900.

Vurdering

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 48 000