Auksjon fredag 19. november 2021 kl 10:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Granen 1977

Akvarell på papir
Lysmål: 39x53
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -77

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert fredag 19. november 2021 kl 10:00