Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Schultz, Alexander (1901-1981)
Granen 1977

Akvarell på papir
Lysmål: 39x53
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -77

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 3 000–5 000