Kunst på papir + Malerier og kunstgjenstander

Nettauksjon 19. november – 1. desember 2021

Visning 27. november - 1. desember i våre lokaler

Jørgensen, Knut (1937-1991)
Komposisjon med figurer 1975

Akvarell på papir
Lysmål: 22x29,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1975

Auksjonert 19. november – 1. desember 2021

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Tilslag NOK 4 200