Tveter, Kåre(1922-2012)
Svalbard
Olje på lerret
120x140
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
120x140
Vurdering