Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Svalbard

Olje på lerret
120x140
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 42 000