Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Tveter, Kåre (1922-2012)
Svalbard

Olje på lerret
120x140
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000