Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Kongelf, Gudrun(1909-1987)
Rotasjon 1970

Olje på lerret
74x105
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 70.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

? kat.nr. 7.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00