Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Kongelf, Gudrun (1909-1987)
Rotasjon 1970

Olje på lerret
74x105
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 70.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

? kat.nr. 7.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering